Екскурсія 08.11.2019
Вкотре Полтавський НДЕКЦ МВС долучається до реалізації практико-орієнтованого підходу для формування у сучасної молоді Полтавщини думки про Експертну службу України. 8 листопада 2019 року працівниками Центру було проведено оглядово-ознайомчу екскурсію для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА. Під час зустрічі відвідувачі ознайомилися з основними напрямками діяльності та особливостями проведення балістичних, трасологічних, дактилоскопічних експертиз. Студентам було продемонстровано специфіку застосування спеціального обладнання, що використовується у повсякденній роботі судових експертів під час проведення досліджень. Після завершення екскурсії гості висловили свої враження стосовно специфіки роботи судового експерта та слова вдячності за проведений захід.
![](https://poltavandekc.pp.ua/wp-content/uploads/2019/11/11_11_2019_1-1024x683.jpg)
![](https://poltavandekc.pp.ua/wp-content/uploads/2019/11/11_11_2019_2-1024x683.jpg)
![](https://poltavandekc.pp.ua/wp-content/uploads/2019/11/11_11_2019_3-1024x683.jpg)
![](https://poltavandekc.pp.ua/wp-content/uploads/2019/11/11_11_2019_4-1024x849.jpg)