ЕКСПЕРТІВ ПОЛТАВСЬКОГО НДЕКЦ МВС ЗАЛУЧИЛИ ДО ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАНЬ ДЛЯ ІНСПЕКТОРІВ- КРИМІНАЛІСТІВ
![](https://poltavandekc.pp.ua/wp-content/uploads/2023/02/270220231.png)
24 лютого 2023 року заступник директора Полтавського НДЕКЦ МВС Валентин Рой, заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень – завідувач сектору дактилоскопічних досліджень Полтавського НДЕКЦ МВС Ігор Рудик та завідувач сектору біологічних досліджень та обліку Полтавського НДЕКЦ МВС Олена Канюка взяли участь у проведенні занять для інспекторів-криміналістів територіальних підрозділів ГУНП в Полтавській області. Метою заняття було підвищення рівня якості проведення оглядів місць подій скоєних злочинів, взаємодії інспекторів-криміналістів зі слідчими та іншими учасниками, що беруть участь у проведенні слідчих дій, якісне виявлення та фіксація слідів злочинної діяльності, правові основи діяльності інспекторів-криміналістів.
В ході заняття експерти надали практичну та теоретичну допомогу при висвітленні проблемних питань, які виникають при проведенні оглядів місць подій за різними видами злочинів. Сподіваємось, що отриманні знання стануть у нагоді при проведенні слідчих дій. Дякуємо за співпрацю, впевнені у її продовженні та розвитку.
![](https://poltavandekc.pp.ua/wp-content/uploads/2023/02/270220232.png)
![](https://poltavandekc.pp.ua/wp-content/uploads/2023/02/270220233.png)