Будівельно-технічна експертиза

На базі Полтавського НДЕКЦ МВС проводиться судова будівельно-технічна експертиза. Надаються платні послуги на замовлення фізичних та юридичних осіб, сторін судового розгляду у цивільних, кримінальних, господарських та адміністративних провадженнях, справах з господарського спору, що дає змогу забезпечити повноту доказування.

Будівельно-технічна експертиза включає в себе: дослідження будівель (споруд), будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів. Даний напрямок судової експертизи охоплює широке коло питань, що дозволяє застосовувати його у найрізноманітніших життєвих ситуаціях. Визначення порядку користування, розділ майна, відповідність будівельним нормам, розрахунок збитків після залиття (пожежі) та інші.

Усі вказані питання на високому професійному рівні вирішуються експертами відділу будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Полтавського НДЕКЦ МВС.

За детальною інформацією безкоштовно можна звернутись безпосередньо до Полтавського НДЕКЦ МВС за адресою: м. Полтава, пров. Рибальський, 8, або за телефоном +38(0532) 51-77-15.