ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
![](https://poltavandekc.pp.ua/wp-content/uploads/2023/01/06_01_2023.jpg)
У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї України! У це світле свято Різдва побажаємо миру і спокою в кожній домівці, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів, міцного здоров’я і всіх благ! Нехай виправдаються всі очікування і здійсняться найзаповітніші мрії!
Нехай цей рік принесе нам Мир і стане роком Перемоги!
Мирних вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та переможного 2023 року!